Za dwie minuty wiosna

Za dwie minuty wiosna - Monika Zarzeczna | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Zarzeczna
WYMIAR
3,24 MB
NAZWA PLIKU
Za dwie minuty wiosna.pdf
ISBN
1659221680812

OPIS

Szczęście przychodzi do tych, którzy mają odwagę po nie sięgnąćPoznaj historię dzielnej Julii, która – pomimo przeciwności losu – odważnie kroczy przez życie. I będzie walczyć o swoje szczęście.Julia to marzycielka, która pragnie jedynie odrobiny spokoju. Jej kariera w rodzinnym miasteczku staje pod znakiem zapytania, kiedy spotyka swojego byłego partnera, Mariusza. Dziewczyna każdego dnia czeka na uśmiech od losu i podejmuje coraz to nowsze wyzwania, byleby wyrwać się z dręczącego ją poczucia tęsknoty za prawdziwą bliskością. Czy praca za granicą pozwoli jej wreszcie uporządkować swoje życie? I czy to ktoś inny nie jest wyczekiwaną miłością jej życia?„Za dwie minuty wiosna” Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny. To również opis brutalnej rzeczywistości polskiej emigracji w Anglii, w której – jeżeli nie uda się spotkać empatycznych ludzi – jesteśmy skazani na samotność, walkę z własnymi problemami i samym sobą. Powieść Zarzecznej pokazuje z humorem i empatią losy zwykłej, ale za to jakże odważnej kobiety, którą czytelnik ma szansę bardzo szybko polubić.

Od lektury nie mogłam się oderwać, a wszystko za sprawą intrygujących zakończeń rozdziałów, które jeszcze bardziej podsycały moją czytelniczą ciekawość. Za dwie minuty wiosna, Zarzeczna Monika, 34,2 zł. Szczęście przychodzi do tych, którzy mają odwagę po nie sięgnąć Poznaj historię dzielnej Julii, która - pomimo przeciwności losu - odważnie kroczy , Za dwie minuty wiosna, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Za dwie minuty wiosna Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny.

Data Premiery: 2019-12-29. Liczba stron: 308.

POWIĄZANE KSIĄŻKI