Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1

Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1 - Frigiel Derrien | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frigiel Derrien
WYMIAR
7,50 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1.pdf
ISBN
5752801561683

OPIS

Pierwszy komiks z Frigielem i Fluffym w rolach głównych. Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! Znamy ich z powieści, teraz mamy okazję uczestniczyć w ich nowych przygodach, spisanych przez samego Frigiela we własnej osobie!Kto skradł cały transport arbuzów, na które tak czekał kupiec Korem? Frigiel i jego wierny towarzysz Fluffy udają się na wyprawę, towarzyszą im przyjaciele – Alice i Abel. Tak oto rozpoczyna się śledztwo w tej tajemniczej sprawie. Niebezpieczeństwo czyha ze wszystkich stron, a zombie nie śpią! Aby odkryć winnego, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą i przemyślnością, a po drodze – uporać się ze straszliwymi kreaturami mroku.

- ISBN: 978-83-7686-920-9 KsiążkaTajemnica zaginionych arbuzów Frigiel i Fluffy Tom 1autorstwaFrigiel Derrien, Jean-Christophe Derrien ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Tajemnica zaginionych arbuzów Frigiel i Fluffy Tom 1: Frigiel i Fluffy: Amazon.de: Derrien, Frigiel: Fremdsprachige Bücher Select Your Cookie Preferences We use cookies and similar tools to enhance your shopping experience, to provide our services, understand how customers use our services so we can make improvements, and display ads. Frigiel i Fluffy. Tajemnica zaginionych arbuzów; Frigiel i Fluffy.

Księgarnia internetowa merlin.pl "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI