Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Dolny Śląsk

Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Dolny Śląsk - Grzegorz Senderecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Senderecki
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Dolny Śląsk.pdf
ISBN
9303209185856

OPIS

Opowieść o miejscach, czasach, ludziach i ideachTen przewodnik zabierze Cię w podróż po Dolnym Śląsku i chyba zaskoczy. Wrocław, Świdnica, Strzegom, Legnica, Nysa, Otmuchów, Jelenia Góra i inne miejscowości Dolnego Śląska przyciągały mistyków, filozofów, astronomów i różnych szaleńców, którzy zostawili tu swój ślad. Jeśli pragniesz podążyć ich drogami, książka ta pomoże Ci zrozumieć, co chcieli nam przekazać. Wskaże miejsca, które ukształtowały ich niepospolite umysły. Urokliwe położenie tych miejsc i fascynujące zabytki stanowią przyczynek do snucia żywych opowieści o dawnych czasach, ludziach oraz ideach, którymi się kierowali i które tworzyli. Anegdoty, obrazowość i sugestywna narracja sprawią, że udasz się w podróż inną niż dotąd.

Tom 3 wydawnictwo: Novae Res ISBN: 978-83-8147-789-5 data premiery: 2020 data wydania: 2020/03/12 numer wydania: 1 liczba stron: 402 kraj autora: Polska język oryginalu: polski Przewodnik ten zaprowadzi Cię do miejsc, z których pochodzili pisarze, poeci, filozofowie, a nawet fizycy bę Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Górny Śląsk - Grzegorz Senderecki - Książka w SwiatKsiazki.pl Tajemniczy Górny Śląsk, inny niż zazwyczaj.

TOM II DOLNY ŚLĄSK to zdecydowanie nie jest typowy przekrój zakątków Dolnego Śląska, to świetna lektura, z którą nie sposób się nudzić, tę książkę trzeba mieć przed sobą, gdy się odwiedza opisane przez autora miejsca. Ile stron liczy książka "Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom II Dolny Śląsk"? A) 154 B) 254 C) 354 Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 71051 w treści wpisując K30.PRZEWODNIK i prawidłową odpowiedź (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI