Latarnia złego losu

Latarnia złego losu - Nicki Thornton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicki Thornton
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Latarnia złego losu.pdf
ISBN
9367248897093

OPIS

Seth odkrył zdumiewający świat magii, gdy rozwiązywał tajemnicę Hotelu Ostatniej Szansy.Setha pochłonęła nowa sprawa MagiPolu, związana z duchami w Latarni Snakesmouth. Kiedy zostaje zamordowana ekscentryczna właścicielka latarni Mina Mintencress, chłopak zdaje sobie sprawę, że niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Razem ze swoją kotką Czarnocką Seth musi przetestować nowo odkrytą magię. Czy zdołają zdemaskować złowrogiego czarnoksiężnika, zanim będzie za późno?W książce tej znajdziecie połączenie kryminałów Agathy Christie z magią Harry’ego Pottera.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Latarnia złego losu - Thornton Nicki - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Z kuchcika stał się pełnoprawnym właścicielem hotelu, a wredna Tiffany, córka jego byłych pracodawców, zniknęła, zrabowawszy uprzednio klatkę świetlików - niezwykle potężny magiczny artefakt. Latarnia złego losu (Thornton Nicki). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Latarnia złego losu - Thornton Nicki - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI