Emocjonalny fast food

Emocjonalny fast food - Alan Wysocki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Wysocki
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Emocjonalny fast food.pdf
ISBN
4726582175675

OPIS

Ile zaryzykujesz, by spełnić wszystkie swoje fantazje?Kiedy jesteś menadżerem w międzynarodowej korporacji i na co dzień obracasz się w typowo męskim środowisku, pojawienie się w twojej załodze seksownej, zgrabnej kobiety może zwiastować tylko jedno – poważne kłopoty. Przez pewien czas starasz się utrzymać na wodzy swoje fantazje, ale przecież doskonale wiesz, że zakazany owoc kusi najbardziej, a potrzeby ciała w końcu wezmą górę... Co się stanie, gdy z pozoru banalny korporacyjny romans okaże się najpikantniejszą przygodą twojego życia?„Emocjonalny fast food” to pełna rozbuchanej erotyki, bezpruderyjna historia pewnego uczucia, które zrodziło się z czystego zafascynowania intelektem drugiej osoby, a z czasem przerodziło się w burzliwy i pełen seksualnych uniesień romans.

Romans rozpoczyna się z zafascynowania intelektem, powoli przeradzając się w fizyczny aspekt. Główny bohater, menadżer wdaje się w romans z nową pracownicą, Zytą.

Okładka: Miękka ze skrzydełkami. Data Premiery: 2020-02-14.

POWIĄZANE KSIĄŻKI