Dziewczyna z pustego pokoju

Dziewczyna z pustego pokoju - Kamil Szczygieł | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Szczygieł
WYMIAR
6,65 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z pustego pokoju.pdf
ISBN
4568979870777

OPIS

W każdym miasteczku kryją się tajemnice, o których lepiej nie wiedzieć.Spokój mieszkańców miasteczka Ginger zakłóca seria tajemniczych wydarzeń. Najpierw w wypadku samochodowym ginie małżeństwo, a ich syn znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Trzy miesiące później w wyniku podobnej kolizji w śpiączkę zapada pani Rosename i nikt nie potrafi wyjaśnić, co stało się z jej 14-letnią córką. Chcąc odnaleźć dziewczynę, doświadczony detektyw Eric Rey i starszy posterunkowy Brendan Willy rozpoczynają śledztwo, w wyniku którego wkrótce docierają do skrzętnie skrywanych przez lata tajemnic hrabstwa. Kto jest w tej historii przyjacielem, a kto wrogiem? Komu należy zaufać, żeby poznać prawdę?

Komu to nie przeszkadza, w publikacji autorstwa Kamila Szczygła odnaleźć powinien ... Dziewczyna z pustego pokoju. ...

Jeśli szukacie książki na 1, 2 dni, w trakcie której szybko wraz z bohaterami rozwiążecie zagadkę, bez nagłych zwrotów akcji - to właśnie to gwarantuje „Dziewczyna z pustego pokoju". „Dziewczyna z pustego pokoju" to historia o sekretach, spiskach i strachu, który jednych paraliżuje, a innych zmusza do podjęcia ważnych decyzji. W książce przenosimy się do miasteczka Ginger, w którym dochodzi do serii tajemniczych wydarzeń. Spokój mieszkańców miasteczka Ginger zakłóca seria tajemniczych wydarzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI