Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia

Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia - Janusz Basałaj | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Basałaj
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia.pdf
ISBN
3840561907298

OPIS

Cześć, witam serdecznie!Pakujcie się, bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna, ale nie wszyscy wiedzą, które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i „urywaniu” się z lekcji, zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha, który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce, na który naszej kadrze – w co trudno uwierzyć – trudno było się zmobilizować.Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji, dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawiłem na selekcjonera Adama Nawałkę? Dowiecie się o tym z pierwszej ręki. Przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach w moim piłkarskim życiu, a jednocześnie – jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki.Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez „Bello di Notte”, po selekcjonera kadry i prezesa PZPN.Zbigniew Boniek

Mecze mojego życia - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz , tylko w empik.com: 44,99 zł . Przeczytaj recenzję Zbigniew Boniek.

Mecze mojego życia . MariaAntonina Przeczytane:2020-12-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2020, 52 książki 2020, (Kliknij aby rozwinąć opinię) ... Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI