Szansa na start

Szansa na start - Daniel Zbiróg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Zbiróg
WYMIAR
10,20 MB
NAZWA PLIKU
Szansa na start.pdf
ISBN
1390405726595

OPIS

Nigdy nie wahaj się sięgać po marzenia!Szesnastoletni Mike nie potrafi wyobrazić sobie życia bez muzyki. Jego rodzice jednak zupełnie nie podzielają jego pasji i starają się wybić mu z głowy marzenia o zostaniu wielką gwiazdą rocka. Na szczęście Mike może liczyć na wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, Willa, który w dniu urodzin wręcza mu bilet na koncert ulubionego zespołu. Niezwykły zbieg okoliczności sprawi, że Mike zaprezentuje swój talent szerszej publiczności, a jego życie zacznie się zmieniać w zawrotnym tempie. Aby spełnić marzenia, będzie musiał dokonać trudnych wyborów i zawalczyć z przeciwnościami losu, które nagle zbiorą się nad nim niczym ciemne burzowe chmury. Czy wystarczy mu siły i determinacji, by osiągnąć to, czego zawsze tak bardzo pragnął?

Tytuł ... Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz poinformował PAP, że jest szansa na start Polaków w drugim konkursie TCS, w Garmisch-Partenkirchen. W związku z pozytywnym wynikiem testu Klemensa Murańki na koronawirusa zostali wykluczeni z pierwszego. "Szansa na start" to debiut, niestety moim zdaniem niezbyt udany.

Upadłość dla osoby prowadzącej firmę? Pandemia wirusa SARS-Cov-2 uświadomiła wielu przedsiębiorcom, że nie byli przygotowani na tak poważny kryzys. Wraz z rosnącą liczbą zakażeń, władze kraju wprowadzały kolejne, znaczące ograniczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI