Suno. Historia niezwykłej przyjaźni

Suno. Historia niezwykłej przyjaźni - Lidia Wechterowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Wechterowicz
WYMIAR
12,20 MB
NAZWA PLIKU
Suno. Historia niezwykłej przyjaźni.pdf
ISBN
9809220170443

OPIS

Zaczęły się wakacje, Nino spędza leniwy, upalny dzień samotnie w domu. Tęskni za mamą i za starszym bratem, który mimo obietnic nie mógł do niego przyjechać. Nagle na ścianę padają słoneczne promienie i w pokoju pojawia się jaguar Suno. Nino postanawia pokazać miasto swojemu nowemu przyjacielowi i wspólnie przeżywają niesamowity, pełen wrażeń dzień.Prawdziwie magiczna historia dla młodszych czytelników.

Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów. Historia niezwykłej przyjaźni. Mieszkali w tym samym mieście.

Nawet jeśli tym przyjacielem będzie wymyślony jaguar. Książka wciąga czytelnika w świat magiczny i nieprawdopodobny. Opis: Suno.

POWIĄZANE KSIĄŻKI