Ścigana

Ścigana - Tess Gerritsen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tess Gerritsen
WYMIAR
4,14 MB
NAZWA PLIKU
Ścigana.pdf
ISBN
9654664542653

OPIS

Clea nie jest grzeczną dziewczynką. Od dziecka uczyła się złodziejskiego fachu, dwa razy trafiła za kratki. Teraz postanawia rozpocząć nowe, uczciwe życie, ale wplątuje się w groźną międzynarodową aferę. Policja nie wierzy w jej wersję wydarzeń, a dla przestępców jest niewygodnym świadkiem. Musi zdobyć dowody swojej niewinności, dlatego włamuje się do posiadłości jednego z podejrzanych. Na miejscu zaskakuje ją… inny włamywacz. Złodziej, zabójca czy niespodziewany sprzymierzeniec?

Uciekając przed ścigającymi agencjami rządowymi, planuje odnaleźć i ukarać tych, którzy ją... filmweb.pl Ścigane (2019) Close - Wynajęta do ochrony kobieta wraz z dziedziczką ogromnego majątku ucieka przed tropiącymi je porywaczami. Ścigana (ang.

Są mężczyźni, którzy nie lubią, kiedy kobieta jest na górze. Gwiazdorska obsada w najnowszym filmie Stevena Soderbergha twórcy takich hitów jak „Ocean's Eleven", „Traffic" i „Erin Brockovich".Grupa wysoko postawionych mężczyzn wprowadza w życie spise... Tess Gerritsen - Ścigana.epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI