O chłopcu, który zwariował

O chłopcu, który zwariował - Wiesław Jankowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Jankowski
WYMIAR
12,70 MB
NAZWA PLIKU
O chłopcu, który zwariował.pdf
ISBN
5579545759691

OPIS

Czasem to nasi najbliżsi sprawiają, że życie staje się koszmarem.Jorgen – ośmioletni, rozbrykany chłopiec – wiedzie razem ze swoją babcią sielankowe życie na wsi. Staruszka robi wszystko, by jego dzieciństwo było wolne od wszelkich trosk i problemów. Wkrótce jednak okaże się, że to niemożliwe – kolega Jorgena umiera w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a on sam wraz z babcią przeprowadza się do miasta, gdzie życie szykuje dla nich kolejne nieprzyjemne niespodzianki... W końcu przychodzi taki dzień, w którym Jorgen zostaje sam i musi zatroszczyć się o to, by przetrwać w nieznanym sobie otoczeniu, wśród ludzi, którzy uważają go za dziwaka.

Premiera: 2019-11-04. Księgarnia internetowa merlin.pl Książka O CHŁOPCU KTÓRY ZWARIOWAŁ do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 27,18 zł (Rabat 27%).

W powieści tej, mamy do czynienia z nadgorliwie wierzącą babcią Franciszką oraz jej małym, kilkuletnim wnukiem Jorgenem. Chłopak, jak każdy 8-latek, wymyśla przeróżne zabawy w celu urozmaicenia czasu. O chłopcu, który zwariował - mobi, epub - opis produktu: Jorgen - ośmioletni, rozbrykany chłopiec - wiedzie razem ze swoją babcią sielankowe życie na wsi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI