Mona

Mona - Bianca Bellová | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca Bellová
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Mona.pdf
ISBN
6933685206365

OPIS

Mona.Dziewczynka zajadająca się malinowymi makaronikami. Przyjaciółka wołu o imieniu Mun. Dojrzała kobieta, która nie chce chować włosów pod chustą. Matka syna, który z nią nie rozmawia. Żona męża, który jej nie dotyka. Pielęgniarka w szpitalu powoli pożeranym przez rozrastającą się dżunglę.Kiedy na jej oddział trafia ciężko ranny Adam, Mona robi wszystko, by chłopak przeżył. A w niej samej wybucha żądza i pragnienie zmiany. Tylko czy można uciec od zniewalających zasad, przeszłości, siebie?Po międzynarodowym sukcesie Jeziora Bianca Bellová powraca z nową powieścią, by znów umiejscowić swoich bohaterów w niedookreślonym czasie i przestrzeni, w świecie tajemniczym, nienazwanym, choć nasuwającym wiele realnych skojarzeń.Czeska autorka w typowym dla siebie surowym stylu tka poruszającą, uniwersalną opowieść o silnych emocjach wplątanych w sztywne nakazy.

Posty. Salon Urody MONA jest w: Salon Urody MONA.

Rozumiem. Gabinet kosmetyczny Mona (Poznań, Piątkowo) to zespół profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem, którzy starają się spełnić oczekiwania każdego Klienta w 100%. Mona to miejsce z tradycją, w którym dbamy o miłą atmosferę: chcemy, aby każda osoba czuła się u nas doskonale. Mona Lisa (mona to w dialekcie toskańskim odpowiednik madonny, wł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI