Król. Część 1

Król. Część 1 - Grażyna Adamczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Adamczyk
WYMIAR
5,7 MB
NAZWA PLIKU
Król. Część 1.pdf
ISBN
8383513110178

OPIS

Miłość jest najsilniejszą bronią.Minęło kilka wieków, odkąd III wojna światowa zebrała swoje śmiertelne żniwo i przepędziła ludzi z Ziemi. Na innych, odległych planetach i w innej czasoprzestrzeni udało się z trudem odbudować to, co niegdyś nazywano domem. Ale historia lubi się powtarzać, a nad jedną z zamieszkałych przez ludzi planet zbierają się czarne chmury...Na szczęście pojawia się ktoś, komu zależy na zaszczepieniu w ludziach dobroci. Ktoś, kto w tych trudnych czasach kieruje się głównie troską o drugiego człowieka. Czy będzie miał dość siły, by przeciwstawić się siłom zła?

Nie kupuj kota w worku! Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo! Dodał: LordOfallCookiez. Komentarze do: Król Lew. Dodaj komentarz.

anuluj. Odblokuj dostęp do 8335 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów! Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI