Etalianek z leśnej krainy

Etalianek z leśnej krainy - Aleksandra Sztorc | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Sztorc
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Etalianek z leśnej krainy.pdf
ISBN
7044793915935

OPIS

Zobacz, jak zwykłe rzeczy stają się niezwykłe!Etalianie to małe, leśne skrzaty, wiodące spokojne życie na wyspie Eternia, w osadzie zwanej Leśną Krainą. Kiedy troje spośród nich: Alian, Karika i Beatrykus zupełnie przypadkiem znajdują w lesie plecak należący do człowieka, a w nim niezwykły list do dziewczynki o imieniu Miriam, ich sielankowa codzienność zostaje nagle zakłócona.Mimo strachu i wątpliwości postanawiają po kryjomu opuścić swoją osadę i wyruszyć z niezwykłą misją do Narutadem – miasta zamieszkiwanego przez ludzi. W trakcie podróży czeka ich wiele przygód, ale też niebezpieczeństw. Nie mają pojęcia, że podczas wyprawy niespodziewanie zdarzy się coś, co na zawsze odmieni życie całej społeczności etalianów…

Pozycja składa się głównie z tekstu. Przyznam, że na początku czytało mi się go ciężko.

Opowiada nam historię, która przenosi nas na wyspę Eternię, na której z dala od ludzkiego miasteczka mieszkają Etalianie. EBook Etalianek z leśnej krainy - mobi, epub / Aleksandra Sztorc , 22,02 zł, Zobacz, jak zwykłe rzeczy stają się niezwykłe! Etalianie to małe, leśne skrzaty, wiodące spokojne życie na wyspie Eternia, Etalianek z leśnej krainy, Aleksandra Sztorc, 22,5 zł. Zobacz, jak zwykłe rzeczy stają się niezwykłe! Etalianie to małe, leśne skrzaty, wiodące spokojne życie na wyspie Eternia, w osadzie zwanej Leśną K, Etalianek z leśnej krainy, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Etalianie to małe, leśne skrzaty, wiodące spokojne życie na wyspie Eternia, w osadzie zwanej Leśną Krainą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI