Dług krwi

Dług krwi - Grzegorz Gołębiowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Gołębiowski
WYMIAR
3,29 MB
NAZWA PLIKU
Dług krwi.pdf
ISBN
3750774423603

OPIS

Przeszłość odciska na nas piętno, a w każdym z nas drzemią historie naszych przodków.Przeszłość jest brzemieniem, którego nie sposób się pozbyć.Śmierć syna znanego ożarowskiego przedsiębiorcy wstrząsa miastem. Komu zależało na tym, by Jan Podgórski cierpiał? Czy ta śmierć może być skutkiem dawno zapomnianych porachunków mafijnych?Starszy aspirant Jakub Luty oraz aspirant Daniel Borowczak muszą zmierzyć się z historią, która zostawia wyraźne ślady na obecnym życiu i ma wpływ na przyszłość zamieszanych w nią osób. Kiedy ofiar zaczyna przybywać, a oni wydają się nie mieć pomysłu na prowadzenie śledztwa, do akcji wkracza znany genealog Adam Floriański i jego żona Anna - specjalistka od cyberbezpieczeństwa.Czy wspólnie uda im się dotrzeć do prawdy i dowiedzieć się, kto stoi za tragedią rodziny Podgórskich? Jaką rolę odgrywają nieczyste powiązania biznesu z warszawskim półświatkiem? Kto kłamie, a kto mówi prawdę? Nie przestrasz się własnej historii, gdy przyjdzie Ci się z nią zmierzyć!

pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Dług krwi Grzegorz Gołębiowski — kryminał genealogiczny Leave a Comment / Książki genealogiczne / By Maciej A. Markowski Wspomnienia, pamiętniki i cała literatura faktu, to wspaniałe źródła dla genealogów. „Dług krwi" to opowieść o teraźniejszości z zagadką kryminalną z przeszłości w tle.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tytuł: Dług krwi; Autor: Grzegorz Gołębiowski; Wyd. Novae Res 2020; Stron: 277; Spójrzcie moi drodzy, jaka kniga dotarła do mnie dzisiaj! W sumie, to ja musiałam pojechać po nią na pocztę, bo mój pan listonosz chyba przestał mnie lubić i ostatnio zostawia tylko awiza w skrzynce. » Dług krwi; Wersje językowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI