Chorwacka przystań. Seria chorwacka. Tom 1

Chorwacka przystań. Seria chorwacka. Tom 1 - Anna Karpińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Karpińska
WYMIAR
3,51 MB
NAZWA PLIKU
Chorwacka przystań. Seria chorwacka. Tom 1.pdf
ISBN
5805507248409

OPIS

Romantyczna opowieść o niezrealizowanych planach, tęsknocie i o tym, że wieczna miłość istnieje naprawdę.Anna, jako korespondentka ogólnopolskiej gazety, wyjeżdża do Chorwacji, by relacjonować wojnę bałkańską. Jest mężatką, ale nie potrafi okiełznać rodzącego się uczucia i zakochuje się w Blażu - chorwackim fotoreporterze wojennym. Czeka ją trudna decyzja. Postanawia porzucić Jerzego, ale po powrocie do Polski miłość do Blaża staje w szranki z oczekiwaniami rodziny, ze zwykłą codziennością i… pewną niespodziewaną nowiną. Anna podejmuje trudną decyzję o pozostaniu w Polsce. Dwadzieścia lat później jej córka Weronika stanie przed podobnym wyborem. Zrządzenie losu sprawi, że Anna jeszcze raz wybierze się do Chorwacji - do miejsca, z którym wiążą się najpiękniejsze wspomnienia z jej młodości…Anna Karpińska - autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Osiem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy.

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty. Rodzinne roszady T.1: Szukając przystani (Storybox) - Postscriptum (Prószyński Media) - miękka; Pamiętaj o mnie T.1 List Audiobook (Storybox) - Pozwól się uwieść audiobook (Storybox) - Za jakie grzechy audiobook (Storybox) - Przysługa audiobook (Storybox) - Chorwacka przystań audiobook (Storybox) - Nie zabijaj tej miłości audiobook ... Chorwacka przystań cz.1 Wszystkie oblicza kobiety. Anna, jako korespondentka ogólnopolskiej gazety, wyjeżdża do Chorwacji, by relacjonować wojnę bałkańską.

Chorwacka przystań. 📚 Poznaj "Chorwacka przystań" autorstwa Anna Karpińska. Przeczytaj opis książki "Chorwacka przystań" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI