W słońcu Kalifornii

W słońcu Kalifornii - Caroline Evans | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Caroline Evans
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
W słońcu Kalifornii.pdf
ISBN
9486347719875

OPIS

Tylko od ciebie zależy, czy wpuścisz szczęście do swojego świata.Ann to kobieta z przeszłością, a Jeff – mężczyzna po przejściach. Ona jest z Nowego Jorku, on – z Kalifornii. Kiedy pewnego dnia spotykają się nad brzegiem oceanu w Los Angeles, niemal od pierwszej chwili czują, że ta znajomość odmieni ich życie. Każde z nich ma już swój bagaż doświadczeń, co sprawia, że pragną cieszyć się każdą chwilą szczęścia i czerpać garściami z tego, co przynosi im los. A ten wyraźnie im sprzyja…„W słońcu Kalifornii” to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice. Daj się porwać opowieści pachnącej oceanem i słońcem Kalifornii!

Kolejna część także mogłaby się okazać fascynującą lekturą. "W słońcu Kalifornii" to pierwsza powieść Caroline Evans jaka pojawiła się na polskim rynku wydawniczym. Ta niewiele ponad dwustu stronicowa książeczka miała swoją premierę 5 czerwca br.

Oboje mają ciężki bagaż doświadczeń, co sprawia, że ich znajomość, mimo przeczucia, że będzie najlepszą rzeczą jaką ich spotkała. „W słońcu Kalifornii" to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice. Daj się porwać opowieści pachnącej oceanem i słońcem Kalifornii! Caroline Evans to pseudonim artystyczny, pod którym publikuje początkująca polska pisarka, Karolina Szablewska-Olejarz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI