Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1

Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1 - Monika Nerc | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Nerc
WYMIAR
12,81 MB
NAZWA PLIKU
Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1.pdf
ISBN
2761292671501

OPIS

Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie!Mafia, krew i pieniądze. Tylko to się dla niego liczy.Ludzie bali się wypowiadać jego imię. Ten rosyjski diabeł był ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokrywały tatuaże oraz blizny. Nie miał żadnych skrupułów, kiedy rozprawiał się z wrogami. Cierpieli oni w męczarniach. Teraz wyszedł z więzienia i dowiedział się, że ktoś próbuje zająć jego miejsce w mafii.Catriona właśnie skończyła studia i do jej świata wreszcie wkracza zwyczajność. Kobieta pragnie znaleźć pracę i ułożyć sobie życie, aby wszystko było „normalne”. Nie wie jednak, że los postawi na jej drodze najniebezpieczniejszego mężczyznę w Warszawie, przez co marzenia o spokojnym życiu raz na zawsze się skończą.Wpadła w oko samemu diabłu, a on z jakiegoś powodu uznał, że Catriona już jest jego.

Jego ciało pokrywały tatuaże oraz blizny. Sprawdź niskie ceny i kup Pakiet: Szept diabła / Pocałunek Diabła. Dziedzic podziemia.

Catriona, dziewczyna z różowymi włosami, o polsko-irlandzkich korzeniach i on Grigoriy, człowiek z tatuażami, który już swoim wyglądem wzbudza ... Książki z serii Dziedzic podziemia. Zaloguj się ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI