Pozory mylą

Pozory mylą - Diana Palmer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Palmer
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Pozory mylą.pdf
ISBN
6832299971027

OPIS

Cort Grier nie jest zwyczajnym ranczerem. Mimo pokaźnej fortuny nadal pracuje fizycznie na farmie, czego nie można powiedzieć o jego świeżo upieczonej nieznośnej sąsiadce, Minie Michales. Zapalczywa, śliczna Mina budzi w nim mieszane uczucia – drażni go, lecz zarazem zachwyca, rozbudzając w nim emocje, które jak sądził dawno już pogrzebał. Cort wie jednak, że zakochując się w dziewczynie z miasta, może się sparzyć...Mina, autorka bestsellerowych powieści, nie spodziewała się, że los postawi na jej drodze mężczyznę w rodzaju tych, o których sama pisze. Zabójczo przystojny i męski Cort wydaje się postacią rodem z książki – jest uparty i mrukliwy jak typowy kowboj, i zawzięcie broni dostępu do swojego serca…

odc. 269 - Nic nie będzie jak dawniej Na sygnale .

:) ''Pozory mylą, a ludzie zawodzą.'' jest stroną o miłości, przyjaźni i ludziach którzy ... pozory mylą (also: habit nie czyni mnicha, nie osądzaj książki po okładce, nie oceniaj książki po okładce, nie szata zdobi człowieka) volume_up you can't judge a book by its cover [idiom] Pozory mylą. Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzących miesiącach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI