Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1

Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1 - D.B. Foryś | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
D.B. Foryś
WYMIAR
3,81 MB
NAZWA PLIKU
Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1.pdf
ISBN
5557123798742

OPIS

Pierwszy tom miłosnej dylogii autorki cyklu „Tessa Brown”!Miłość może być złudzeniem, ale czy złudzenie może być miłością?Hela ma problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Tam poznaje Kubę – przystojnego podrywacza. Para od pierwszego wejrzenia nie pała do siebie sympatią. Bohaterowie są zmuszeni dzielić jedną salę, co nie podoba się Heli, która uważa mężczyznę za zadufanego w sobie bubka.Kobieta codziennie przygląda się temu, jak jej współlokator flirtuje z co rusz to inną dziewczyną. Jest niemiła dla Kuby, nie pochwala takiego zachowania. Jednak mimo jego usposobienia coś ją do niego ciągnie. Facet jest atrakcyjny, ma poczucie humoru, a kiedy nie stroi sobie żartów, da się z nim normalnie porozmawiać.Kuba raz próbuje podrywać Helę, raz doprowadza ją do szału, innym razem wzbudza w niej irytację, by zaraz znów przejść do flirtu. Kobieta jest sfrustrowana. Wreszcie nie wytrzymuje i oznajmia mężczyźnie, że cokolwiek zrobi, ona nie zwróci na niego uwagi.Kuba przyjmuje wyzwanie.

Miłosny blef Autor: Foryś D.B. Wydawnictwo: NieZwykłe Kod paskowy: 9788381783958 ISBN: 978-83-8178-395-8 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 217 Format: 140 x 205 mm Oprawa: miękka 2-3 dni robocze + czas dostawy.

29,99 zł . Rozdziały: „Miłosny blef'" to wyróżniająca się powieść w której miłość gra pierwsze skrzypce, ale tak wiele jest innych emocji, że tę książkę dosłownie się chłonie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI