Kiedyś nadejdzie ten dzień

Kiedyś nadejdzie ten dzień - Monika Koszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Koszewska
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Kiedyś nadejdzie ten dzień.pdf
ISBN
6345264256527

OPIS

Szczęście sprzyja tym, którzy naprawdę w nie wierzą.29-letnia Maria jest szefową działu marketingu w dużej firmie kosmetycznej. Jej optymizm i kreatywność sprawiają, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, których w tej branży nie brakuje. Kiedy podejmuje się ambitnego planu zwiększenia sprzedaży i wprowadzenia na rynek innowacyjnej linii kosmetyków, osiągnięcie celu staje się dla niej najważniejsze. Wymaga ono jednak ogromnego zaangażowania, wielu nieprzespanych nocy i mnóstwa poświęceń. Sytuacji nie ułatwia fakt, że w firmie jest ktoś, komu najwyraźniej bardzo zależy na tym, by cały projekt okazał się porażką…

Przeczytaj opis książki "Kiedyś nadejdzie ten dzień" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Kiedyś nadejdzie ten dzień". Książka Kiedyś nadejdzie ten dzień pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne.

Książka Kiedyś nadejdzie ten dzień liczy 432 stron. Napisz recenzję o produkcie: Kiedyś nadejdzie ten dzień Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI