Hinduskie opowieści kierowcy rikszy

Hinduskie opowieści kierowcy rikszy - Biyon Kattilathu | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Biyon Kattilathu
WYMIAR
10,22 MB
NAZWA PLIKU
Hinduskie opowieści kierowcy rikszy.pdf
ISBN
7795295863347

OPIS

12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celuPoznaj Rahula, radosnego i empatycznego kierowcę rikszy w New Delhi, który obdarowuje szczęściem swoich pasażerów. Wsiadają do jego rikszy z bagażem codziennych problemów, a gdy wysiadają, czują się szczęśliwsi. Odkryj 12 historii, które poruszają najważniejsze aspekty życia – miłość, stratę, strach, odwagę, wrażliwość, miłość do siebie, siłę, konsekwentne dążenie do celu. Każda opowieść niesie ze sobą morał, na który nie pozostaniesz obojętnym. Ta książka zainspiruje Cię, rozśmieszy, wstrząśnie oraz przypomni o rzeczach, o których najprawdopodobniej wiesz, tylko o nich zapomniałeś. Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej i rozpocznij tę inspirującą podróż przez Indie – ku nowemu życiu! Wsiądź… i pozwól sobie na podróż w głąb siebie!

Wysyłamy w: 24 godziny Zobacz koniecznie Poradniki Hinduskie opowieści kierowcy rikszy w cenie 35.00 zł. Koszt dostawy już od 8.99. >Książki > Szczęście > rozwój osobisty > Hinduskie opowieści kierowcy rikszy.

Należy do gatunków: literatura piękna, opowiadania. Książka Hinduskie opowieści kierowcy rikszy liczy 196 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI