Gdzie się podział czwartek?

Gdzie się podział czwartek? - Brian Janeen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Janeen
WYMIAR
8,44 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie się podział czwartek?.pdf
ISBN
2923006647661

OPIS

W poszukiwaniu uciekającego dnia urodzin.Ta historia zachwyci każdego, kto choć przez chwilę marzył, aby jego dzień urodzin nigdy się nie skończył, aby tę chwilę zatrzymać na zawsze i aby czas się zatrzymał. Nosek wraz ze swoim przyjacielem Dziobkiem próbują rozwikłać jedną z tajemnic wszechświata: „Co się dzieje z czwartkiem, nim nadejdzie piątek?”. W tej ciepłej, rozwijającej wyobraźnię czytelnika książce poetycki tekst i piękne malarskie ilustracje splatają się w harmonijną całość.

Udział w Iluminatorni Kasi spowodował wielkie zmiany w moim życiu. Gdzie się podział czwartek? to ujmująca historia, w której misiu Nosek marzy, aby dzień jego urodzin nigdy się nie skończył. Każdy z nas ma takie momenty i pragnienia, aby daną chwilę zatrzymać na zawsze i aby czas się zatrzymał. Dyskusja dotycząca zmiany zasad ustalania wysokości emerytury funkcjonariuszy służb mundurowych - czyli sprawa art.

Read 26 reviews from the world's largest community for readers. Ta historia zachwyci każdego, kto choć przez chwilę mar... 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI