Dziewczyna z czerwonym warkoczem

Dziewczyna z czerwonym warkoczem - Krystyna Bartłomiejczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Bartłomiejczyk
WYMIAR
10,68 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z czerwonym warkoczem.pdf
ISBN
1482531372340

OPIS

Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń. Nagle ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk i musi zmierzyć się z przeszłością, a przede wszystkim z samą sobą. To, co jeszcze wczoraj było pewne, dziś dla Janki już takie nie jest… Niełatwo jest dociec prawdy, gdy rodzina ma sekrety. Trudno też ocenić, kto naprawdę kocha, a kto tylko wykorzystuje dla własnych celów.

Pierwsze rozdziały z kolei nudziły mnie i miałam wrażenie, że ciągnęły się w nieskończoność. 📚 Poznaj "Dziewczyna z czerwonym warkoczem" autorstwa Krystyna Bartłomiejczyk. Przeczytaj opis książki "Dziewczyna z czerwonym warkoczem" a także poznaj jej ocenę.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Dziewczyna z czerwonym warkoczem". Kopciuszek czy femme fatale? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyna z czerwonym warkoczem? Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię ... Kopciuszek czy femme fatale? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyny z czerwonym warkoczem?Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń. Nagle ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk i musi zmierzyć się z przeszłością, a przede wszystkim z ... Szczegóły: Dziewczyna z czerwonym warkoczem - Krystyna Bartłomiejczyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI