W deszczu łatwiej ukryć łzy

W deszczu łatwiej ukryć łzy - Beata Olejnik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Olejnik
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
W deszczu łatwiej ukryć łzy.pdf
ISBN
2259031271686

OPIS

Czy można kochać wbrew sobie?Czasem wystarczy chwila, by w życiu zmieniło się dosłownie wszystko... Właśnie tak było w przypadku Marty, która w zimny grudniowy dzień dostrzegła za oknem swojej kwiaciarni przemarzniętego chłopca i zaproponowała mu herbatę. Kobieta nie spodziewała się, że ten drobny gest poprowadzi jej życie w zaskakującym kierunku. Bo przecież miała wszystko: dobrze prosperujący własny biznes, przyjaciół, stały związek… Jednak wkrótce okazuje się, że ukochany mężczyzna pragnie innego życia za granicą, a Marta ma silną konkurencję – w postaci pieniędzy. Gdy jeden związek się rozpada, rodzi się nowy, oparty na prawdziwej przyjaźni. Czy to możliwe, by przerodził się w coś więcej?

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Novae Res.

Takiej pomocy płynącej z głębi serca, z samego środka duszy człowieka. Ale autorka również demaskuje materializm i głupotę, sposób w jaki ludzie, dla których ... Opinie o książce - W deszczu łatwiej ukryć łzy Ovieca Przeczytane: 2020-02-15 , Ocena: 6, Przeczytałam , Mam u siebie ! , 52 książki 2020 , 26 książek 2020 , 12 książek 2020 , Przeczytaj tyle, ile masz wzrostu - edycja 2020 , Insta challenge. W deszczu łatwiej ukryć łzy (e-Book) - Ceny już od 27,32 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 2 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI