Ta miłość

Ta miłość - K.J. Wilk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.J. Wilk
WYMIAR
6,69 MB
NAZWA PLIKU
Ta miłość.pdf
ISBN
6488262794089

OPIS

Ile jesteś w stanie poświęcić, by dać szansę miłości?Dla Klary, młodej nauczycielki języka angielskiego, przeprowadzka do Warszawy ma być sposobem na ucieczkę od toksycznego związku. Nowe miasto, nowa praca, nowe mieszkanie - to wszystko pozwala dziewczynie myśleć, że zostawiła za sobą dotychczasowe życie. Szybko jednak okazuje się, że rzeczywistość jest zupełnie inna, a od miłości nie da się uciec. Nagła zmiana wakacyjnych planów przynosi nowe uczucie. Marcin, przystojny biznesmen, jest Klarą wyraźnie zauroczony. Jednak również ta relacja wkrótce okazuje się pełna nieszczerości, intryg i kłamstw. Czy oboje będą umieli tak pokierować swoimi emocjami, by uniknąć rozczarowania i bolesnej porażki?

If playback doesn't begin shortly, try restarting your device. You're signed out.

Każdy spotyka się z tym uczuciem pod różnymi postaciami. Doskonała recepta na miłość niestety nie ... Zabić tej miłości, która żyje w nas Nie wolno zabić tej miłości, niechaj trwa Nigdy nie docenia się szczęścia, gdy jest Zawsze za zakrętem Jest piękniej sam wiesz Chcę cofnąć czas, chcę wrócić tam Po śladach łez Ref.: Nie wolno zabić tej miłości Chociaż spalisz mosty, ona żyje w nas Nie wolno nigdy bez litości Ta podstępna miłość (1997) That Old Feeling - Rozwiedzeni od czternastu lat Lilly i Dan przybywają na wesele córki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI