Pożegnanie z sobą

Pożegnanie z sobą - Jarosław Musialik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Musialik
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Pożegnanie z sobą.pdf
ISBN
7073094663363

OPIS

„Pożegnanie z sobą” to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.Bohaterem opowiedzianej historii jest człowiek zmagający się z tajemniczym światem zaburzeń dysocjacyjnych. Jest to zespół schorzeń nie do końca zrozumianych jeszcze przez medycynę, a docierający do masowej świadomości niezwykłością swoich objawów. Amnezja dysocjacyjna, osłupienie dysocjacyjne, czy też fuga dysocjacyjna są przypadłościami dotykającymi wiele osób, które dzień po dniu zmuszone są toczyć walkę o samych siebie. Czy z tej potyczki człowiek może wyjść zwycięsko?

NARRATOR OPOWIADAŃ A AUTOR. Odchodzę z pracy - pożegnanie przez e-mail Jeżeli kończysz karierę w dotychczasowej pracy, poświęć kilka chwil, by wysłać pożegnalne wiadomości. E-mail to dobry sposób na podziękowanie za wspólnie spędzony czas, zrealizowane zadania i zawodowy rozwój w przedsiębiorstwie. Można to uczynić na wiele sposobów - począwszy od złożenia wypowiedzenia w terminie i rozmowy z przełożonym, aż po organizację pożegnania w pracy, podczas którego możliwe jest podziękowanie za dotychczasową współpracę nie tylko przełożonym, ale też kolegom z pracy, z którymi z pewnością łączyły Cię bardziej zażyłe relacje.

To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami. „Pożegnanie z sobą" to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami. Pożegnanie z sobą (Jarosław Musialik).

POWIĄZANE KSIĄŻKI