[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki

[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki - Shannon Hale | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shannon Hale
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki.pdf
ISBN
1441879081231

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Gdy najlepsi przyjaciele nie są na zawsze...Shannon i Adrienne były najlepszymi przyjaciółkami od dzieciństwa. Ale pewnego dnia Adrienne zaczyna spotykać się z Jen, najpopularniejszą dziewczyną w klasie i liderką grupy przyjaciół o nazwie Grupa. Wszyscy w Grupie chcą być numerem jeden Jen, a niektóre dziewczyny zrobią wszystko, by pozostać na topie… nawet jeśli oznacza to zastraszanie innych.Teraz każdy dzień jest dla Shannon jak rollercoster. Czy ona i Adrienne pozostaną przyjaciółkami? I czy Shannon jednak jest w Grupie czy poza nią?

Ich bohaterka - Sara (spolszczone imię Shannon) opowiada w nich o wszystkim tym czego doświadczyć może w szkole nieśmiała i nieco zamknięta w sobie dziewczynka. Poczucie odrzucenia, chęć akceptacji, działania wbrew swoim ... Prawdziwe przyjaciółki (1998) Amiche davvero!! - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl.

Prawdziwe przyjaciółki. Dostępność: 24h Cena: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI