O starcu, który zwariował

O starcu, który zwariował - Wiesław Jankowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Jankowski
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
O starcu, który zwariował.pdf
ISBN
7972221227803

OPIS

Niektóre kłamstwa są tak wielkie, że zamieniają się w prawdę.Dawno temu, w wyniku tragicznego wypadku Stary Człowiek stracił żonę, która nie zdążyła mu dać potomstwa. Mężczyzna jednak wierzy, że ona nadal się nim opiekuje i odwiedza go jako duch. Od siedemnastu lat ktoś po kryjomu przygotowuje mu posiłki, sprząta mieszkanie, daje mu potajemne znaki. Ale pewnej nocy okazuje się, że obserwuje go ktoś, kto nie przypomina jego żony. Ktoś, kto go przeraża…To dopiero początek kłopotów Starego Człowieka. Wkrótce dociera do niego wiadomość, że pewne stowarzyszenie wydało na niego wyrok śmierci i nie ma szans, by od niego uciec. Mężczyzna postanawia odejść na własnych warunkach i chce poddać się eutanazji, do wykonania której przepustką jest zaliczenie nauk przedśmiertnych i okazanie dowodu osobistego. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem…

Mężczyzna jednak wie O STARCU, KTÓRY ZWARIOWAŁ, WIESŁAW JANKOWSKI - Największy sklep z modelami samochodów i motocykli. W naszej ofercie modele Bburago, Maisto, Norev, Lucky Diecast, Motor Max.

Przeczytaj recenzję O starcu, który zwariował. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r „O starcu, który zwariował" to druga książka Wiesława Jankowskiego i tak samo jak jego debiut „O chłopcu, który zwariował" wciągnęła mnie od pierwszej strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI