Ludzie potrafią latać

Ludzie potrafią latać - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,80 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie potrafią latać.pdf
ISBN
4603919361222

OPIS

Małe przyjemności mają wielką mocJeżeli lubicie opowieści, które nie przytłaczają formą, inspirują optymistycznym przesłaniem i wywołują szczery uśmiech – sięgnijcie po tom „Ludzie potrafią latać”.Znajdziecie tu dziesięć historii, czasem nieprawdopodobnych i szalonych, czasem na pozór zupełnie zwyczajnych, które udowadniają, że życie to coś naprawdę wyjątkowego, a każdą porażkę da się przekuć w początek czegoś pozytywnego. Może w tym pomóc znaleziony na plaży plecak, nieoczekiwane spotkanie w wirtualnym świecie, zaskakujący finał sportowej rywalizacji czy… różowy aligator, który ukazuje się tylko wybranym!Autorzy: Agnieszka Lingas-Łoniewska, Małgorzata Warda, Alicja Sinicka, Magdalena Knedler, Anna Szafrańska, Anna Kasiuk, Jolanta Kosowska, Daniel Koziarski, Daniel Radziejewski, Rafał Cichowski

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. "Ludzie potrafią latać" - przyznajcie, że dość dziwny i intrygujący tytuł. Mi od razu skojarzył się z mitycznym Ikarem i jego nieudanym lotem.

Dalczego ludzie nie boją się latać? 2016-11-11 21:47:35; Czy gdyby ludzie nie potrafili myśleć, życie byłoby lepsze? 2015-08-19 15:48:20 Wojciech Gustowski, redaktor naczelny Książka Ludzie potrafią latać Antologia radosnych opowiadań, pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Publikacja jest pracą zbiorową .

POWIĄZANE KSIĄŻKI