Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica

Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica - Bartosz Czartoryski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Czartoryski
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica.pdf
ISBN
9677947972195

OPIS

Takie rzeczy tylko w AmerycePoskramiacz dzikich kotów. Poligamista i były nałogowiec. Założyciel parku z egzotycznymi zwierzętami, showman, celebryta, piosenkarz country, magik, kandydat na gubernatora i prezydenta Stanów Zjednoczonych. W 2019 roku skazany na 22 lata pozbawienia wolności za popełnienie kilkunastu przestępstw federalnych, w tym złe traktowanie tygrysów i zlecenie zabójstwa.Kim naprawdę jest Joe Exotic?Wyemitowany z początkiem 2020 roku serial dokumentalny Netflixa, "Król tygrysów", przyniósł Joemu rozgłos i upragnioną sławę, choć przedstawiono go w niekorzystnym świetle. Wkrótce pojawiły się głosy, że otumaniał zwierzęta narkotykami, pozwalał podwładnym na akty zoofilii i udzielał rasistowskich wypowiedzi. Sam konsekwentnie zaprzeczał oskarżeniom, podkreślając, że jest ofiarą pomówień.

... Król tygrysów jest nagi rzuca na postać i perypetie słynnego hodowcy zwierząt zupełnie nowe światło. Mateusz Gugałka pracował jako operator i montażysta na terenie parku Joego Exotica w Oklahomie.

Książka w kategorii Literatura faktu. Okładka Miękka ze skrzydełkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI