Zabawy Jadzi Pętelki. W domu

Zabawy Jadzi Pętelki. W domu - Barbara Supeł | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Zabawy Jadzi Pętelki. W domu.pdf
ISBN
7853563380926

OPIS

Polubiliście książki o Jadzi Pętelce? Teraz czas na wspólna zabawę z Jadzią! Sięgnijcie po książki z zadaniami i zabawami dla najmłodszych dzieci.Na początku każdej książki znajduje się krótkie opowiadanie o Jadzi wprowadzające dany temat (zabawy w domu, parku czy na wsi), a na następnych stronach propozycje różnych zadań i zabaw związanych tematycznie z opowiadaniem. Zadania są dostosowane poziomem trudności dla najmłodszych dzieci. W środku znajdziecie ilustracje o grubym obrysie oraz duże naklejki.Jadzia Pętelka z pewnością zachęci dzieci do zabaw, poznawania świata, a także rozbudzi w dzieciach ciekawość i wyobraźnię. To obowiązkowa propozycja dla wszystkich małych i dużych fanów Jadzi Pętelki.

Jadzia Pętelka z pewnością zachęci dzieci do zabaw, poznawania świata, a także rozbudzi w dzieciach ciekawość i wyobraźnię. To obowiązkowa propozycja dla wszystkich małych i dużych fanów Jadzi Pętelki.

Pomóż dziewczynce posprzątać bałagan, przejdź labirynty, naciśnij w windzie odpowiedni guzik i nakryj do stołu. To tylko niektóre zadania czekające w tej książeczce. W środku znajdziecie ilustracje o grubym obrysie oraz duże naklejki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI