Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem

Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - Tomasz Lewandowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Lewandowski
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem.pdf
ISBN
7247192531210

OPIS

Publikacja w sposób praktyczny omawia kwestie związane z zatrudnieniem pracowników samorządowych i przysługującymi im uprawnieniami. Zawiera liczne wskazówki i rekomendacje dotyczące czasu pracy oraz wynagrodzenia w okresie epidemii. Porusza problem pracy zdalnej pracowników samorządowych w kontekście obowiązku zapewnienia ciągłości realizacji zadań publicznych przez jednostki samorządu terytorialnego.Autorzy koncentrują się na takich zagadnieniach jak:wynagrodzenie za pracę, w tym dodatkowe wynagrodzenie roczne – „trzynastka”, nagrody i premie, dodatek za wieloletnią pracę; czas pracy z uwzględnieniem świadczenia pracy zdalnej, pracy w godzinach nadliczbowych i w podróży służbowej oraz prawo do urlopu, w ramach którego omówiono wszystkie rodzaje urlopów z jakich może skorzystać pracownik samorządowy.Adresaci:Poradnik jest przeznaczony dla pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz pracowników działów kadr zajmujących się prezentowaną tematyką.

Zawiera liczne ws, Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Szczegóły: Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - Lewandowska Kamila, Lewandowski Tomasz. Tytuł: Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem Autor: Lewandowska Kamila, Lewandowski Tomasz Wydawnictwo: Wolters Kluwer ISBN: 9788382231571 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 191 Format: 14.5x20.5 cm Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - lewandowska kamila, lewandowski tomasz.

ISBN 9788382231571 ; Opis. Publikacja w sposób praktyczny omawia kwestie związane z zatrudnieniem pracowników samorządowych i przysługującymi im uprawnieniami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI