Podróż do Carcassonne. Tom 1

Podróż do Carcassonne. Tom 1 - Agnieszka Janiszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Podróż do Carcassonne. Tom 1.pdf
ISBN
5985477134406

OPIS

Są marzenia, które uskrzydlają, i takie, które stają się przekleństwem.Warszawa, rok 1921. Hrabina Stefania Leszczyńska aranżuje dla swojego syna, Ksawerego, korzystne małżeństwo, które ma zapewnić mu wysoką pozycję towarzyską i otworzyć drzwi do wielkiej kariery w dyplomacji. Realizację tego planu komplikuje jego romans z początkującą aktorką, Natalią Moore, która w dodatku spodziewa się dziecka. Dziewczyna, nakłaniana przez hrabinę do wyjazdu z Warszawy, w końcu znika bez śladu, a Ksawery rozpoczyna nowe życie. Życie pełne goryczy, poczucia niespełnienia i żalu...„Podróż do Carcassonne” to poruszająca historia jednej rodziny, której członkowie będą musieli zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami swoich decyzji, zawalczyć o marzenia i nauczyć się przebaczać. A w tle – odmalowane z pietyzmem i czułością Warszawa i Kraków z okresu międzywojnia, okupacji i pierwszych lat powojennych.

Hrabina Stefania Leszczyńska ma okazję do zaaranżowania małżeństwa swojego syna, Ksawerego. Opis: Podróż do Carcassonne Tom 2 - Janiszewska Agnieszka Czy znajdziesz w sobie siłę, by przebaczyć tym, którzy zawiedli cię najbardziej? Iwona, nieślubna córka Natalii, podejmuje decyzję o wyjściu za mąż, mimo że zdaje sobie sprawę, że nie będzie to związek pełen miłości. Szczegółowe informacje na temat książki Podróż do Carcassonne Tom 1. Autor: Agnieszka Janiszewska: Wydawca: Novae Res Liczba stron: 232: Nowości w kategorii Literatura piękna Promocja Nowość 1 Droga Kurta Lewina z Mogilna.

Przecież nie pojedziesz do żadnego Carcassonne - oznajmiłam na wszelki wypadek. - To niemożliwe.Zrobiła taką minę, jakby analizowała moje słowa, a potem wzruszyła ramionami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI