Nauczanie hybrydowe w okresie częściowego zawieszenia zajęć w czasie epidemii

Nauczanie hybrydowe w okresie częściowego zawieszenia zajęć w czasie epidemii - ELŻBIETA PIOTROWSKA-ALBIN | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ELŻBIETA PIOTROWSKA-ALBIN
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Nauczanie hybrydowe w okresie częściowego zawieszenia zajęć w czasie epidemii.pdf
ISBN
2263459663725

OPIS

 Publikacja omawia możliwe rozwiązania jednoczesnego prowadzenia różnych form kształcenia w okresie zawieszenia zajęć w czasie trwania stanu pandemii Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021, w tym m.in.przykłady sposobów realizacji nauczania hybrydowego, obowiązki informacyjne wobec kuratora oświaty, sposoby prowadzenia zajęć na odległość w ramach nauczania hybrydowego, dodatkowe rozwiązania dotyczące kształcenia zawodowego, zadania dyrektorów i nauczycieli oraz zasady rozliczania czasu pracy i ich wynagradzania.Publikacja zawiera fachowe wyjaśnienia specjalistów, wzory dokumentów oraz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, m.in.:jaka jest procedura zawieszenia zajęć z powodu zagrożenia epidemiologicznego? czy dyrektor może nakazać wykonywanie pracy pracownikowi podczas kwarantanny? czy podczas nauczania hybrydowego dyrektor może przydzielić nauczycielowi godziny ponadwymiarowe?Adresaci:Publikacja skierowana jest dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół, przedszkoli, placówek oświatowych - zarówno tych publicznych jak i niepublicznych – a także dla organów prowadzących.

Podstawa ... 3. W przypadku częściowego zawieszenia zajęć w szkole, pracownicy administracji i obsługi, jeśli dyrektor nie polecił im pracy zdalnej, wykonują swoją pracę na terenie szkoły.

Utrzymane zostaną dotychczasowe rozwiązania oraz dodana zostanie możliwość realizacji kształcenia w systemie mieszanym (hybrydowym). - Mamy nadzieję, że te działania które podejmujemy w zakresie edukacji, czyli w strefach żółtych hybrydowe nauczanie na uczelniach i szkołach ponadpodstawowych, a w czerwonych strefach ... w przypadku częściowego zawieszenia (formy hybrydowej) - w jakiej części szkoła jest objęta kształceniem zdalnym, okres przejścia na inną formę kształcenia. Dyrektor nie musi konsultować tej decyzji z innymi organami szkoły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI