Matematyczny wzór na istnienie Boga

Matematyczny wzór na istnienie Boga - Maciej Bienias | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bienias
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Matematyczny wzór na istnienie Boga.pdf
ISBN
9009869529162

OPIS

Czasami największe tajemnice skrywa przed człowiekiem jego własna przeszłość.Alex, ambitny wykładowca na wydziale matematyki, od początku swojej kariery naukowej próbuje odkryć tajemnice kryjące się w liczbach pierwszych, a tym samym poznać boski wzorzec budowy wszechświata. Kiedy wydaje mu się, że jest już blisko ukończenia swoich prac, wszystko zaczyna się komplikować za sprawą nawracających lęków i niepokojących myśli o zbliżającej się śmierci. Dodatkowo Alex odkrywa, że wiele lat temu w jego życiu wydarzyły się rzeczy, o których nie miał pojęcia, a które mogą mieć ogromny wpływ na to, kim jest obecnie. Czy uda mu się dotrzeć do prawdy o swojej przeszłości? A może, podobnie jak jego poprzednicy pragnący rozwikłać zagadkę boskiego wzoru, popadnie w szaleństwo?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Matematyczny wzór na istnienie Boga - Opis i dane produktu Czasami największe tajemnice skrywa przed człowiekiem jego własna przeszłość. Alex, ambitny wykładowca na wydziale matematyki, od początku swojej kariery naukowej próbuje odkryć tajemnice kryjące się w liczbach pierwszych, a tym samym poznać boski wzorzec budowy wszechświata. Matematyczny wzór na istnienie Boga Rozdział IV (ostatni) Zbudził się w tej samej pozycji w jakiej spadł na niego przeźroczysty woal senności.

6,7 / 10 3 ocen 2 opinii . Wydawnictwo: Novae Res kryminał, sensacja, thriller .

POWIĄZANE KSIĄŻKI