Królowa pszczół

Królowa pszczół - Nina Nirali | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Nirali
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Królowa pszczół.pdf
ISBN
9806135079603

OPIS

Ona, on i krzywy uśmiech losuSkylar, autorka bestsellerowych powieści, opuszcza rodzinną Anglię i przyjeżdża do Indii, by tam napisać najważniejszą w jej życiu książkę. Przypadek sprawia, że poznaje mężczyznę, który od pierwszej chwili robi na niej olbrzymie wrażenie. Ravish, człowiek z bagażem gorzkich doświadczeń, również jest zafascynowany piękną Europejką. Szybko się orientuje, że kobieta ukrywa jakąś tajemnicę, a zamiar pisania powieści nie jest jedynym powodem, dla którego zdecydowała się na pobyt w jego kraju...„Królowa pszczół” fascynuje i porusza, przeprowadzając czytelnika przez jednocześnie bajeczne i przerażające Indie. Skrajna bieda, niesprawiedliwość społeczna i codzienne dramaty, które szczególnie dotykają tych najmłodszych – to tylko niektóre z problemów, jakie porusza autorka, przypominając, że każdy człowiek zasługuje na miłość i szacunek, bez względu na jego pochodzenie, płeć, stan posiadania, kolor skóry czy wyznanie.

Przeczytaj baśń braci Grimm „Królowa pszczół". Zachowanie. Boss Queen Bee ma trzy rodzaje ataku.

Najmłodszy ich brat, zwany Głuptaskiem, wyruszył na poszukiwanie starszych. Stadia rozwoju pszczół: - jajo 1-3 dni, - larwa - 4-8 dni - wszystkie larwy są karmione przez 3 dni mleczkiem, - poczwarka - 8-19 dzień - matka 8 dni, robotnica 12 dni, truteń 14 dni, - imago - od 16 dnia - dorosła postać owada - 16 dni matka, 21 dni robotnica, 24 dni truteń. Królowa-matka może być tylko jedna Dwaj mądrzejsi bracia nie poradzili sobie nawet z pierwszym zadaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI