Kołysanka

Kołysanka - Elżbieta Wardęszkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Wardęszkiewicz
WYMIAR
8,77 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanka.pdf
ISBN
2786161334481

OPIS

Pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach rodzinnego życiaMelania i Marcin są w wieku, gdy dobrane małżeństwo może smakować uroki codzienności, nie rezygnując jeszcze z aktywności zawodowej i planów na przyszłość. Ona, wciąż czynna jako lekarz świadomy swej misji, znajduje czas na dalekie podróże, prowadzi otwarty dom i bogate życie towarzyskie. On natomiast, obdarzony anarchicznym temperamentem, wciąż ma skłonność do sprowadzania na siebie rozmaitych kłopotów. Choć różnią się od siebie niemal pod każdym względem, starają się być dla siebie jak najlepszym wsparciem i doceniać bogactwo uczuć, jakimi darzą siebie nawzajem. Tymczasem oboje będą musieli ponownie stanąć do egzaminu z rodzicielstwa. Czy ich skomplikowane relacje z dziećmi ulegną poprawie, gdy na świecie pojawi się wnuczka Melanii?

Jej powstanie związane jest rzecz jasna z miejską legendą o Slender Manie - przerażającym potworze porywającym dzieci. Istnieje kilka wersji ... Kołysanka z otchłani piekła Powieść Mario Escobara to książka oparta na faktach, zaliczająca się do literatury obozowej, która jest wyjątkowo wymowna i poruszająca.

Złotowłosa królewna6. Z ... „Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI