Architekci marzeń

Architekci marzeń - Karolina Młynarczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Młynarczyk
WYMIAR
3,99 MB
NAZWA PLIKU
Architekci marzeń.pdf
ISBN
6412145705361

OPIS

Tu każdy kolor ma nieskończoną ilość odcieniZapraszamy do krainy pełnej kipiących emocji, namiętności i pasji, gdzie nic nie jest czarno-białe. Ludzie bywają tu jednocześnie dobrzy i źli, prawi i nikczemni, pewni siebie i niezdecydowani.Współczesna Warszawa i bohaterowie współcześni aż do szpiku kości: trzydziesto- i czterdziestolatkowie już z bagażem doświadczeń, a jednak wciąż w drodze ku szczęściu. Akcja powieści rozgrywa się w środowisku artystów: architektów, muzyków, rzeźbiarzy, ludzi o wrażliwych duszach, którzy szukają swojego miejsca na ziemi, próbując się realizować za pomocą sztuki. Budują własne światy, projektują szczęście, planują przyszłość i choć nie wszystko idzie po ich myśli – nie przestają gonić za marzeniami.Karolina Młynarczyk rozśmiesza i wzrusza. Polecam. Kasia Bulicz - Kasprzak, pisarka

Architektami Marzeń. Naszą pasją są detale - te drobne elementy, które nadają otaczającej nas rzeczywistości jej wyjątkowego charakteru.

Przeczytaj recenzję Architekci marzeń. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! 1 - 1000.

POWIĄZANE KSIĄŻKI