Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg

Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg - Terry Deary | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Deary
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg.pdf
ISBN
3271168777622

OPIS

Tajemnicza wieża. Dziewczyna uwięziona w szklanej gablocie. Skradziony telefon oraz drzwi do nieznanego świata… To oznacza tylko jedno – upiorną przygodę!Boy jest niezłym pechowcem. Szuka go nie tylko policja, ale także przerażający Arfur Loaf. Boy decyduje się znaleźć schronienie w Niesamowitym Gabinecie Woskowym Wiggotta, ale może to się okazać najgorszym pomysłem, na jaki kiedykolwiek wpadł! Gorsza może być już tylko… podróż Pociągiem Strachu! Teraz dwóch szalonych wiktoriańskich zabójców, Burke i Hare, także go szukają. Od Boya zależy, czy chce wrócić do swoich czasów, uciec z Pociągu Strachu i uratować dziewczynę.Trzymający w napięciu horror dla młodszych czytelników! Wejdź do mrocznego świata tajemnic i przygód mrożących krew w żyłach.

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-815-4700-0: EAN: ... Gorsza może być już tylko… podróż Pociągiem Strachu! Teraz dwóch szalonych wiktoriańskich zabójców, Burke i Hare ... www.ksiazkanazime.pl.

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. Sprawdź niskie ceny i kup Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat Upiorny pociąg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI