Tamten świat

Tamten świat - Marcin Cieśla | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Cieśla
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Tamten świat.pdf
ISBN
1995467709251

OPIS

Czy jedną decyzją możemy zmienić własne przeznaczenie?Pewnego wieczoru Taya, uczennica szkoły średniej, spotyka na ulicy małą dziewczynkę. Tajemnicza nieznajoma zadaje tylko jedno pytanie: „Taya, czy pamiętasz, jak odeszłam?”, po czym natychmiast znika. Pojawia się następnego dnia pod domem nastolatki, która tym razem postanawia nie tracić jej z oczu. Razem trafiają na cmentarz, gdzie Taya odkrywa nagrobek z wyrytym swoim imieniem i datą śmierci. Ale to nie koniec zaskakujących wydarzeń – wkrótce w jej życiu pojawi się Ray, chłopak o hipnotyzującym spojrzeniu, który zasieje w jej duszy prawdziwy zamęt... Czy z jego pomocą uda jej się rozwiązać zagadkę swojej rzekomej śmierci?

On odszedł rano, ona wieczorem. - Poszła za nim z miłości - mówi ich znajomy. »TEN« I »TAMTEN« ŚWIAT.

Tajemnicza nieznajoma zadaje tylko jedno pytanie: „Taya, czy pamiętasz, jak odeszłam?", po czym natychmiast znika. Zia po udanej próbie samobójstwa, przenosi się do pośmiertnego świata, który przypomina ten sprzed śmierci z jedną rożnicą - jest tu o wiele gorzej. Zia nie może zapomnieć o swojej Tamten świat Okladka/Screeny: Opis: Most nazywa sie Ssirath i biegnie strzelistym lukiem ponad sadzawka Haudh, laczac ziemie z rajem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI