Poza czas i przestrzeń

Poza czas i przestrzeń - Ryszard Kusek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Kusek
WYMIAR
3,74 MB
NAZWA PLIKU
Poza czas i przestrzeń.pdf
ISBN
9641417102771

OPIS

Tylko bycie sobą umożliwia dojście do własnego, w pełni indywidualnego poczucia szczęścia.Czas i przestrzeń to najbliższe nam wymiary, w jakich codziennie funkcjonujemy. Wielu z nas odczuwa jednak wynikające z nich ograniczenia. A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej tajemnicze niż wszystko, co widzimy na pierwszy rzut oka. Książka „Poza czas i przestrzeń” zachęca do głębszego spojrzenia na życie i podjęcia próby odnalezienia w nim ukrytych sensów i przeznaczeń. Uważne i uczciwe spojrzenie na swoje życie, odnalezienie siebie pośród codzienności, odkrycie własnego miejsca może doprowadzić nas do poczucia szczęścia - czegoś, co w wirze czasu i przestrzeni niejednokrotnie wydaje się nieosiągalne.

A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej tajemnicze niż wszystko, co widzimy na pierwszy rzut oka. ... E-book Poza czas i przestrzeń - Ryszard Kusek (EPUB) Czas i przestrzeń to najbliższe nam wymiary, w jakich codziennie funkcjonujemy.

Uważne i uczciwe spojrzenie na swoje życie, odnalezienie siebie pośród codzienności, odkrycie własnego miejsca może doprowadzić nas do poczucia szczęścia - czegoś, co w wirze czasu i przestrzeni niejednokrotnie wydaje się nieosiągalne. I o tym jest książka „Poza czas i przestrzeń". Autor ujął w niej swoje przemyślenia w siedemnastu rozdziałach, z których każdy ma swój przewodni temat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI