Miłość na sprzedaż

Miłość na sprzedaż - Sandra Robins | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Robins
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Miłość na sprzedaż.pdf
ISBN
5617542332742

OPIS

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym.21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że zatrudniając się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, szybko zgromadzi odpowiednią sumę pieniędzy. Jej pierwszym klientem jest Alex, który po kilku spotkaniach prosi ją o przysługę – Sarah ma towarzyszyć mu podczas weekendu spędzonego w domu jego rodziców. Właśnie tutaj spotka kogoś, kto sprawi, że dziewczyna pozna prawdziwe znaczenie słowa „namiętność”, a w jej życiu nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej...

To historia niby gdzieś już coś podobnego czytałam, ale. No właśnie duże ale, bo młoda niedoświadczona dziewczyna, z obowiązkiem opieki bad kochaną babcia postanawia zatrudnić ... �� Miłość na sprzedaż (2006) Amores de mercado - Lucía Martínez (Paola Rey) w bardzo młodym wieku poznaje Fernando Lepre, zachodzi w ciążę i poślubia mężczyzne.

Amores de mercado) - kolumbijska telenowela wyemitowana w latach 2006-2007. Podsumowanie Miłość na sprzedaż to gorąca, intrygująca książka, którą czyta się z lekkością. Czytelnik, gdy wchodzi w świat głównej bohaterki, nie może się od tego oderwać - akcja, uniesienia miłosne oraz pożądanie oplatają jak sidła, które wciągnęły książkową parę. Miłość na sprzedaż Książka już od 19,60 zł - od 19,60 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI