Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców

Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców - Jonathan Plackett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Plackett
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców.pdf
ISBN
3922360667250

OPIS

Dawno, dawno temu, podczas srogiej zimy, król siedział w oknie i wyszywał, wyglądając na krajobraz. Ukłuł się w palec, a trzy krople krwi spadły na śnieg…Ludzie opowiadali dzieciom baśnie przez setki lat. Niemal przez tak samo długi czas je przerabiali – aby pomóc dzieciom wyobrazić sobie świat, gdzie to one są bohaterami. Autorzy tej książki czytali swoim dzieciom te historie, ale natrafili na dylemat – czegoś w nich brakowało. Zdecydowali się wprowadzić jedną istotną zmianę.Baśnie w tej książce nie zostały przerobione. Nie mają zmienionych zakończeń, nowych bohaterów. Autorzy jedynie zamienili postaciom płeć. Może nie wydawać się to wielką zmianą, ale będziesz oszołomiony światem, jaki się dzięki temu odsłonił – i bohaterami, których odkryjesz.

Autorzy tej książki czytali swoim dzieciom te ... Królewna w lśniącej zbroi czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. 31,52 zł Dawno, dawno temu, podczas srogiej zimy, król siedział w oknie i wyszywał, wyglądając na krajobraz.

Księgarnia internetowa merlin.pl Tytuł: Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców Autor Jonathan Plackett Karrie Fransman Wydawnictwo: Czarna Owca Data premiery: 25.11.2020 . Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców - Jonathan Plackett, Karrie Fransman - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców Plackett Jonathan, Fransman Karrie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI