Jedna sroka smutek wróży

Jedna sroka smutek wróży PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Jedna sroka smutek wróży.pdf
ISBN
6504990132277

OPIS

Jeśli nazwiesz rzecz niemożliwą, sprawisz, że może stać się możliwa…Życie Mags legło w gruzach… Od dnia, kiedy ojciec zrujnował życie jej matki, zniszczył rodzinę, a siostra się wyprowadziła, od dnia pamiętnej imprezy u Brandona Mags zaczyna pisać w swoim żółtym notesie… Dziewczyna jest samotna, opuszczona przez wszystkich, szykanowana w szkole. Ucieka zatem w swój wyobrażony, idealny świat z notesu – do krainy o nazwie Bilsko.Blisko jest idealne, wyjątkowe. Tam ojciec nigdy nie zdradziłby matki, matka nigdy nie zaczęłaby pić. Siostra nigdy nie opuściłaby rodziny, a impreza u Brandona nie miałaby miejsca.Tam życie dziewczyny mogłoby być szczęśliwe i spokojne… Na początku Blisko jest tylko ucieczką, próbą poradzenia sobie z problemami i z okrutną rzeczywistością… Ale gdzieś nieustannie czają się lęki, koszmary, a na jaw wychodzą ukryte prawdy… Okazuje się, że Mags może wszystko, może nawet dokonać zemsty…

Tytuł ... Kiedy premiera Jedna sroka smutek wróży? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: Katrina Leno. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Jeśli nazwiesz rzecz niemożliwą, sprawisz, że może stać się możliwa…. Życie Mags legło w gruzach…. Jedna sroka smutek wróży Katrina Leno.

POWIĄZANE KSIĄŻKI