Dom na wzgórzu

Dom na wzgórzu - Mikki Lish | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikki Lish
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Dom na wzgórzu.pdf
ISBN
7586886424629

OPIS

Czy odważysz się przekroczyć bramę tajemniczego domu na wzgórzu? Tutaj nic nie jest oczywiste… A dziwne zdarzenia zaskoczą Cię na każdym kroku!Hedy i Spencer przyjeżdżają do niezwykłego, nawiedzonego i trochę strasznego domu na wzgórzu swojego ukochanego dziadka. Nagle zaczynają odbierać tajemnicze wiadomości, które pojawiają się na ramach obrazów! Rodzeństwo otrzymuje je również od niezwykłych eksponatów, które dziadek zgromadził w domu oraz od… duchów zamieszkujących ten nawiedzony dom. To będzie naprawdę upiorna przygoda! Czy rodzeństwu uda się rozwikłać rodzinną tajemnicę? Czy dowiedzą się, dlaczego ich babcia zniknęła? Co ukrywa ich niezwykły dziadek? I jakie duchy zamieszkują dom na wzgórzu i czego chcą?Niezwykle wciągający thriller dla młodszych czytelników!

Miejsce jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem - dzięki bliskości obwodnicy. Szybko można stąd wyjechać także na autostradę A1 oraz dostać się do... „Nawiedzony dom na wzgórzu" kilka miesięcy temu pojawił się na Netfliksie i dość niespodziewanie okazał się być jedną z najciekawszych i najambitniejszych produkcji streamingowego giganta. Nawiedzony dom na wzgórzu (2018-2019).

The Haunting of Hill House. Trailery i materiały wideo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI