Wielkie włoskie wakacje

Wielkie włoskie wakacje - Jolanta Kosowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Kosowska
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Wielkie włoskie wakacje.pdf
ISBN
1840978743270

OPIS

Czy można odnaleźć miłość, podążając śladem nieistniejących wspomnień?Klaudia i Karolina spędzają lato, podróżując po Włoszech. Pewnego dnia uwagę Klaudii, studentki historii sztuki, przyciąga piękna kołatka na bramie jednego z domów w Asyżu. Nieznana siła popycha ją w głąb podwórza i do wnętrza domu, gdzie jej oczom ukazuje się obraz z dymiącym Wezuwiuszem. Klaudia, choć nigdy nie była w Asyżu, jest pewna, że już kiedyś widziała ten obraz, podobnie jak cały dom i podwórze. Postanawia iść za głosem serca i odwiedzić Pompeje. Wkrótce okaże się, że w tę samą stronę podąża ktoś jeszcze, a dziewczyna słyszy jego kroki…Błękit nieba, lazurowe zatoki, oszałamiające krajobrazy, boskie smaki i zabytki architektury skrywające mnóstwo ludzkich historii – czego więcej trzeba, aby rozbudzić wszystkie zmysły? Jolanta Kosowska kolejny raz zabiera czytelników w fascynującą, nie tylko literacką podróż.

Fabuła toczy się dwutorowo, mamy tutaj formę pamiętnika, z którego poznamy wydarzenia, które miały miejsce we Włoszech oraz wersję „tu i teraz", która przynosi nam nowych bohaterów i ma doprowadzić do rozwiązania zagadkowych wydarzeń z wakacji Klaudii i Karoliny. ☞ Ebook - epub, mobi. Wielkie włoskie wakacje - Jolanta Kosowska.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Jolanta Kosowska za sprawą książki Wielkie włoskie wakacje po raz kolejny zabiera czytelników w fascynującą, nie tylko literacką podróż. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Novae Res.

POWIĄZANE KSIĄŻKI