Oh, my God! Sezon liceum

Oh, my God! Sezon liceum - Vera York | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vera York
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Oh, my God! Sezon liceum.pdf
ISBN
4964864934223

OPIS

Burza hormonów, tony kompleksów i... zakazana miłość!Kompleksy i burza hormonów to domena wszystkich nastolatek, niezależnie od epoki, w której żyją. To wtedy odczuwamy świat najbardziej - zarówno pozytywne emocje, jak i porażki. Oh my God! to kwintesencja świata nastolatki, opisywana oczami i uczuciami szesnastoletniej Sary, która odkrywa pasję śpiewania - najskuteczniejszą odtrutkę na codzienne problemy: skutki rozwodu rodziców, własne kompleksy i dylematy związane z wyborem szkoły średniej. Wkrótce w jej życiu pojawi się ktoś, kto sprawi, że każdy wykonywany utwór stanie się czymś o wiele więcej niż sposobem na oderwanie się od zmartwień... I choć obiekt jej westchnień jest starszy o kilkanaście lat, dla zakochanej dziewczyny nie ma to znaczenia. Niebawem przekona się jednak, że życie nigdy nie jest tak proste, jak byśmy chcieli, a kiedy do akcji wkroczy Jagna, była dziewczyna jej ukochanego, zrobi się naprawdę gorąco... Czy różnica wieku to powód, żeby rezygnować z marzeń? I czy trójkąt, a raczej czworokąt, może mieć jakikolwiek sens?

Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Sezon liceum" Very York sięgnęłam w ramach BT, który zorganizowała @justus_reads ☺️Jak się okazało jest to debiut polskiej autorki! I to całkiem dobry. Pamiętacie co fajnego spotkało Was w czasach liceum? (Kiedy to było 😱😱) -----‐---...

Oh, my God! Sezon liceum - Vera York. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI