Między pragnieniami

Między pragnieniami - Anna Bednarska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Bednarska
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Między pragnieniami.pdf
ISBN
3954388562561

OPIS

By wybrać właściwą drogę, trzeba zmierzyć się z tym, co zostawiło się za sobą.Natalię, Ninę i Remigiusza łączy przede wszystkim adres – mieszkanie, do którego wprowadzili się na pierwszym roku studiów. Siedem lat później, pochłonięci układaniem swoich spraw zawodowych, nadal tkwią pod jednym dachem, niewiele wiedząc o sobie nawzajem. Ale prosty dotąd układ komplikuje się i przestaje wydawać się najlepszą z możliwych opcją – za sprawą nowego współlokatora… Na horyzoncie pojawiają się silne uczucia, a wraz z nimi wracają głęboko skrywane traumy, z którymi bohaterowie będą musieli się zmierzyć. Czy starczy im odwagi, by stanąć twarzą w twarz z przeszłością? Czy miłość jest w stanie wygrać z lękiem? Jedno jest pewne: wkrótce życie całej trójki ulegnie diametralnej zmianie…

Warto poznać losy Natalii, Niny i Remigiusza. Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl Między pragnieniami to porywająca, niezwykle intrygująca, owiana morzem emocji i otulona nostalgiczną nutą powieść. Między pragnieniami Anny Bednarskiej kusi piękną, klimatyczną okładką, która obiecuje przyjemną sielsko-anielską opowieść z przeszłością w tle.

Pobierz 'Między pragnieniami' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI