Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci - Laura Chudzyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Chudzyńska
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Kryształowe dzieci.pdf
ISBN
1688903673158

OPIS

Oparte na faktach historie uzależnień od dopalaczy.Czy istnieje środek, który jest w stanie odebrać ci ciało i duszę?Tak. Nie musisz po nim jeść i spać, nie czujesz zmęczenia, a jedynie euforię, pobudzenie, błogostan. Dryfujesz na cienkiej granicy usypanej białym pyłem między życiem a śmiercią i nie zdajesz sobie sprawy, że za chwilę pochłonie cię bez reszty, a ty nie będziesz już w stanie powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną dawkę.Właśnie tak działa mefedron i jego pochodne. O jego destrukcyjnej sile przekonała się piątka znajomych: Sedonia, Miriam, Kaja, Oskar i Natan. Ci młodzi ludzie spotkali się przypadkiem, dzieląc między sobą sploty wydarzeń, które wkrótce uświadomią im, że przypadki nie istnieją. Każdy z nich ma inny powód, by sięgnąć po narkotyk. Czy uda im się wyrwać ze świata o strukturze kryształu?

Dr Doreen Virtue, wybitny ezoteryk i para-psycholog, charakteryzuje nowe pokolenie Niezwykłych Dzieci.Lektura książki pozwoli ci:- Rozpoznać w twoim otoczeniu Kryształowe Dziecko- Skorzystać z jego uzdrawiających mocy i energii- Wejść w świat wiedzy tajemnej ... Kryształowe dzieci już od 19,89 zł - od 19,89 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W dużym skrócie dzieci indygo miały za cel przygotować świat na zmiany a dzieci kryształowe to już nowa generacja ludzi otwartych na postrzeganie pozazmysłowe.

W wieku szkolnym zaś często nie potrafią się skupić na lekcjach i odczuwają nieustanną potrzebę bycia w ruchu. Kryształowe dzieci wykazują się ogromną wrażliwością, co sprawia, że posiadają melancholijną naturę. Najczęściej największą przyjemność czerpią z obcowania wśród przyrody: są w stanie przez długi czas bawić się w piasku, obserwować życie toczące się w trawie, niebo czy przytulać się do drzew. Koncepcja kryształowych dzieci jest krytykowana szczególnie za przypisywanie wyjątkowych cech swoim dzieciom w celu ich wyróżnienia lub usprawiedliwienia nieodpowiedniego działania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI